| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 1.37 |
| Dikte | 7 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Lengte | 1522 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 4 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Click zwevend leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.06 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6197282219 |
Floorlife Leyton Click Natural Oak
2 - 3 werkdagen | Snel geleverd!
Door de lange planken van maar liefst 152 cm wordt de beleving van een echte houten vloer extra benadrukt met deze Floorlife Leyton Click Natural Oak. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info
49.95
42.40
per m²
Onze prijs
58,09
per pak
Persoonlijk advies
Bel 0517 76 4000
Gratis verzending
In NL en BE vanaf € 50,-*
Snelle levering
Wanneer het u uit komt
Totaalleverancier
Van A tot Z voor de beste prijs!
Betaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Leyton Click Natural Oak
Door de lange planken van maar liefst 152 cm wordt de beleving van een echte houten vloer extra benadrukt met deze Floorlife Leyton Click Natural Oak en lijkt jouw ruimte extra groot. Deze Floorlife Leyton Click Natural Oak vloer is eenvoudig te leggen door zijn 7 mm dikte en is voorzien van geintegreerde ondervloer. Hierdoor is de vloer ook geschikt voor appartementen vanwege 10dB geluidsreductie.