| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 2.24 |
| Dikte | 7 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 229 m |
| Lengte | 1220 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 8 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Click zwevend leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.06 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6152550419 |
Floorlife Paddington Click SRC Beige
2 - 3 werkdagen | Snel geleverd!
De Floorlife Paddington Click SRC Beige heeft de robuuste look van een karakteristieke houten vloer, maar de voordelen van een pvc vloer. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info
49.95
42.40
per m²
Onze prijs
94,98
per pak
Persoonlijk advies
Bel 0517 76 4000
Gratis verzending
In NL en BE vanaf € 75,-*
Snelle levering
Wanneer het u uit komt
Totaalleverancier
Van A tot Z voor de beste prijs!
Betaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Paddington Click SRC Beige
De Floorlife Paddington Click SRC Beige heeft de robuuste look van een karakteristieke houten vloer, maar de voordelen van een pvc vloer. Door de sterke toplaag hoef je je geen zorgen te maken over de levensduur van deze pvc vloer. Deze Floorlife Paddington Click SRC Beige pvc vloer is al voorzien van een 10dB geluiddempende onderlaag, waardoor de vloer heerlijk stil is. Ervaar zelf de voordelen van deze pvc vloer.