| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 3.345 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 914 mm |
| Lengte | 914 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 4 |
| Uitvoering | Tegel |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.04 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6712421219 |
Floorlife Southwark XL Dryback Light Grey
Met zijn imposante uitstraling is de Floorlife Southwark XL Dryback Light Grey de ultieme keuze voor wie op zoek is naar een vloer met karakter. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer infoBetaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Southwark XL Dryback Light Grey
Met zijn imposante uitstraling is de Floorlife Southwark XL Dryback Light Grey de ultieme keuze voor wie op zoek is naar een vloer met karakter. Betonlook pvc straalt kracht en eenvoud uit, perfect voor het creëren van een industriële sfeer in jouw interieur. Wat de Floorlife Southwark XL Dryback Light Grey echt uniek maakt, is het extra grote formaat van de tegels: maar liefst 91,4 x 91,4 cm. Deze royale afmetingen geven iedere ruimte een moderne en ruimtelijke uitstraling.