| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 2.19 |
| Dikte | 7 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Lengte | 1522 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 6 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Click zwevend leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.06 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6921401319 |
Floorlife Mayfair Click SRC Warm Oak
Deze Floorlife Mayfair Click SRC Warm Oak clickvariant heeft een 10dB geluiddempende onderlaag (SRC), wat zorgt voor extra comfort en vermindert contactgeluid, ideaal voor appartementen. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer infoBetaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Mayfair Click SRC Warm Oak
De Mayfair is een vloer uit onze evc collectie (ecologisch vloeren composiet) die duurzaamheid en design op robuuste wijze combineert. Deze Floorlife Mayfair Click SRC Warm Oak clickvariant heeft een 10dB geluiddempende onderlaag (SRC), wat zorgt voor extra comfort en vermindert contactgeluid, ideaal voor appartementen. Evc-vloeren bieden alle voordelen van bekende pvc vloeren, zoals mooie designs en eenvoudige installatie. Wat deze vloeren bijzonder maakt, is dat ze voor meer dan 50% uit gerecycled pvc bestaan. Ze zijn GRS-gecertificeerd (Global Recycled Standard) en 100% recyclebaar tot een nieuwe evc vloer, waardoor je een echte duurzame vloer in huis haalt.