| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 2.3 |
| Dikte | 5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Lengte | 1530 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 6 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Click zwevend leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.06 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6922501319 |
Floorlife Mayfair Loose Lay Warm Oak
De natuurlijke structuren en warme tinten van deze Floorlife Mayfair Loose Lay Warm Oak geven je interieur een levendige uitstraling. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer infoBetaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Mayfair Loose Lay Warm Oak
Jouw interieur verdient een Floorlife Mayfair Loose Lay Warm Oak vloer met karakter én een goed verhaal. Met de Mayfair collectie haal je een duurzame vloer in huis die is gemaakt van gerecycled materiaal en volledig herbruikbaar is. Meer dan 50% van deze vloer bestaat uit gerecycled pvc, wat bijdraagt aan een circulaire toekomst. Het mooiste? Je levert geen compromis op stijl en comfort. De natuurlijke structuren en warme tinten van deze Floorlife Mayfair Loose Lay Warm Oak geven je interieur een levendige uitstraling, terwijl de innovatieve loose lay techniek zorgt voor een eenvoudige en flexibele installatie. Een vloer die niet alleen past bij jouw stijl, maar ook bij een groenere toekomst.