| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 3.50 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 14 |
| Uitvoering | Tegel |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.02 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 8560202919 |
Floorlife Finsbury Dryback Red
De Floorlife Finsbury Dryback Red combineert functionaliteit met design en straalt kracht en karakter uit. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer infoBetaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Finsbury Dryback Red
De Floorlife Finsbury Dryback Red combineert functionaliteit met design en straalt kracht en karakter uit. De allover structuur geeft een eigentijdse en stoere uitstraling, terwijl de extra matte toplaag zorgt voor een natuurlijke en robuuste look. Waterbestendig en ideaal voor vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers. De Floorlife Finsbury Dryback Red is geschikt voor vloerverwarming en -koeling, levert hij comfort in elk seizoen. Met een ruime keuze aan kleuren geef je jouw interieur een unieke, persoonlijke sfeer. Een praktische vloer met een krachtige uitstraling!