| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 3.345 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 457 mm |
| Lengte | 914 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 8 |
| Uitvoering | Tegel |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.04 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6711411119 |
Floorlife Southwark Dryback Dark Grey
2 - 3 werkdagen | Snel geleverd!
Betonlook PVC dat bijna niet van echt te onderscheiden is? Ontdek de Floorlife Southwark Dryback Dark Grey. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info
36.95
31.40
per m²
Onze prijs
105,03
per pak
Persoonlijk advies
Bel 0517 76 4000
Gratis verzending
In NL en BE vanaf € 50,-*
Snelle levering
Wanneer het u uit komt
Totaalleverancier
Van A tot Z voor de beste prijs!
Betaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Southwark Dryback Dark Grey
Betonlook PVC dat bijna niet van echt te onderscheiden is? Ontdek de Floorlife Southwark Dryback Dark Grey! Met de Southwark geef je jouw interieur direct een stoere, industriële uitstraling. Deze Floorlife Southwark Dryback Dark Grey robuuste tegel combineert stijl met functionaliteit: hij is waterbestendig en perfect te gebruiken met vloerverwarming en -koeling. Stoer, praktisch één veelzijdig – de Southwark is déé keuze voor een eigentijds interieur.