| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 3.76 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 457 mm |
| Lengte | 914 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 9 |
| Uitvoering | Tegel |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.04 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 6630311119 |
Floorlife Stanmore Dryback Warm Grey
Deze Floorlife Stanmore Dryback Warm Grey pvc vloer past bij een modern en strak interieur, maar ook in een trendy industrieel interieur. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer infoBetaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife Stanmore Dryback Warm Grey
Deze pvc tegel bestaat uit diverse grijze en beige tinten en is verkrijgbaar in zowel een vierkant als rechthoekig formaat. Hiermee voeg je een tijdloze basis toe aan jouw interieur. Deze Floorlife Stanmore Dryback Warm Grey pvc vloer past bij een modern en strak interieur, maar ook in een trendy industrieel interieur. De rechthoekige tegel is verkrijgbaar in een dryback en click uitvoering en heeft een afmeting van 91 x 45 centimeter. De vierkante uitvoering is enkel verkrijgbaar in een dryback uitvoering en heeft een afmeting van 91 x 91 centimeter.