| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 1.003 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 116.5 mm |
| Lengte | 538 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 16 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.04 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 9073250419 |
Floorlife YUP Paddington Chevron Dryback Beige
2 - 3 werkdagen | Snel geleverd!
De Floorlife YUP Paddington Chevron Dryback Beige is een Hongaarse punt vloer met rustige en strakke uitstraling. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info
44.95
38.15
per m²
Onze prijs
38,26
per pak
Persoonlijk advies
Bel 0517 76 4000
Gratis verzending
In NL en BE vanaf € 50,-*
Snelle levering
Wanneer het u uit komt
Totaalleverancier
Van A tot Z voor de beste prijs!
Betaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife YUP Paddington Chevron Dryback Beige
De Floorlife YUP Paddington Chevron Dryback Beige is een Hongaarse punt vloer met rustige en strakke uitstraling. Door zijn natuurgetrouwe structuur (EIR) haast niet van echt hout te onderscheiden, maar met de voordelen van een pvc vloer. Geniet van de robuuste uitstraling van deze Floorlife YUP Paddington Chevron Dryback Beige pvc vloer in jouw interieur.