| Eenheid | per pak |
|---|---|
| Pakinhoud | 1.133 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Breedte | 119 mm |
| Lengte | 595 mm |
| Randafwerking | 4 v-groeven |
| Aantal planken | 16 |
| Uitvoering | Plank / 1-strook |
| Legwijze | Verlijmd leggen |
| Vloerverwarming | |
| Warmteweerstand (R) | 0.04 m²K/W |
| Vloerkoeling | |
| Gebruikersklasse | 23/34 |
| Fabrikant / Merk | Floorlife |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Levertijd | 2 - 3 werkdagen | Snel geleverd! |
| Artikelnummer | 9096350319 |
Floorlife YUP Paddington Herringbone Dryback Natural
2 - 3 werkdagen | Snel geleverd!
De warme en rijke uitstraling van vind je terug in deze rustige en natuurgetrouwe Floorlife YUP Paddington Herringbone Dryback Natural visgraat pvc vloer. ✓ Bestel veilig met de scherpste prijs - ✓ Al jarenlang vertrouwde service en snelle levering.
Meer info
39.95
33.50
per m²
Onze prijs
37,96
per pak
Persoonlijk advies
Bel 0517 76 4000
Gratis verzending
In NL en BE vanaf € 50,-*
Snelle levering
Wanneer het u uit komt
Totaalleverancier
Van A tot Z voor de beste prijs!
Betaal snel en veilig met
Omschrijving
Floorlife YUP Paddington Herringbone Dryback Natural
De warme en rijke uitstraling van vind je terug in deze rustige en natuurgetrouwe Floorlife YUP Paddington Herringbone Dryback Natural visgraat pvc vloer. Deze pvc vloer in visgraat motief is verkrijgbaar in zes kleuren, variërend van beige tot donkergrijs. De Floorlife YUP Paddington Herringbone Dryback Natural stroken zijn afgewerkt met een extra matte toplaag, waardoor je een prachtige uitstraling krijgt.